Pokój dla trzech osób II

Opis pokoju

Dwa pokoje trzyosobowe znajdują w części Gawędówki,  do której wchodzi się niezależnym wejściem od strony północnej domu. Położone są na piętrze domu, przy każdym jest łazienka a w niej  kabina prysznicową, umywalka z szafką oraz w.c.  W pokoju: dwuosobowe i pojedyncze łóżko, stolik z krzesłami oraz dwudrzwiowa szafa i TV. Z każdego pokoju można przejść do przestronnej kuchni z częścią jadalnią, z dużym balkonem na stronę południową, z którego rozciąga się widok na Trzy Korony w Pieninach.  W kuchni znajdują się płyta elektryczna, czajnik elektryczny, lodówka , naczynia i sztućce oraz dwa stoły z krzesłami.

MIEJSCA NOCLEGOWE 3 – 1x Podwójne łóżko, 1x Pojedyncze


Cena i warunki

Standardowa cena za pokój to 120 PLN/dobę dla 3 osób. W przypadku dzieci (do lat 4) śpiących z rodzicami nie pobieramy dodatkowych opłat. W cenie noclegu zawarte są wszelkie opłaty za media, miejsca postojowe oraz sieć WiFi.  Do opłaty końcowej zostanie doliczona “Opłata miejscowa” 1 złoty za dobę od osoby.

Powyższy cennik nie obowiązuje okresów Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra, ponieważ ten okres będzie ustalany indywidualnie.

Noclegi poza sezonem:

Miesiącami promocyjnymi są: październik, listopad, styczeń, luty, kwiecień i czerwiec (nie dotyczy długiego weekendu). W tym okresie cena wynosi 90 PLN/dobę dla 3 osób. Powyższa promocje obowiązuje przy pobytach dłuższych niż 3 doby. W pozostałych przypadkach cena jest standardowa.

W celu zagwarantowani wszystkim naszym gościom możliwości wypoczynku cisza nocna obowiązuję od godz. 22:00 do godz. 7:00.

Kategoria
Pokoje gościnne - 3 os.

Kontakt z nami: