Apartament I

Opis apartamentu

Dwa apartamenty  typu studio znajdują się na parterze domu gościnnego Gawędówki – przeznaczonego w całości pod gości. Apartamenty położone są w części domu, do której wchodzi się niezależnym wejściem od strony południowej domu. Każde studio składa się z dwóch pokoi: sypialni oraz salonu z aneksem  kuchennym.  W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie,  łóżko pojedyncze oraz  dwudrzwiowa szafa. Przy sypialni znajduje się łazienka z kabiną   prysznicową.  W  części wypoczynkowej apartamentu znajdują dwa rozkładane wypoczynki, ława oraz TV. Aneks kuchenny jest  wyposażony w płytę elektryczną, czajnik elektryczny, lodówkę , naczynia i sztućce .

 

MIEJSCA NOCLEGOWE 5 – 2x Podwójne łóżko, 1x Pojedyncze


Cena i warunki

Standardowa cena za studio to 170 PLN/dobę dla 5 osób. W przypadku dzieci (do lat 4) śpiących z rodzicami nie pobieramy dodatkowych opłat. W cenie noclegu zawarte są wszelkie opłaty za media, miejsca postojowe oraz sieć WiFi. Do opłaty końcowej zostanie doliczona “Opłata miejscowa” 1 złoty za dobę od osoby.

Powyższy cennik nie obowiązuje okresów Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra, ponieważ ten okres będzie ustalany indywidualnie.

Noclegi poza sezonem:

Miesiącami promocyjnymi są: październik, listopad, styczeń, luty, kwiecień i czerwiec (nie dotyczy długiego weekendu bożociałowego). W tym okresie cena wynosi 150 PLN/dobę dla 5 osób. Powyższa promocje obowiązuje przy pobytach dłuższych niż 3 doby. W pozostałych przypadkach cena jest standardowa.

W celu zagwarantowani wszystkim naszym gościom możliwości wypoczynku cisza nocna obowiązuję od godz. 22:00 do godz. 7:00.

 

Kategoria
Apartament - 5 os.

Kontakt z nami: