Domek letniskowy

Opis domku letniskowego

Domek letniskowy położony jest w Krościenku nad Dunajcem, na posesji, na której znajdują się pokoje gościnne Gawędówka. Parterowy domek w całości wykonany jest z drewna, składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. W pokoju jest łóżko małżeńskie, rozkładany wypoczynek, komoda, stół z krzesłami oraz TV, w aneksie kuchennym płyta elektryczna, lodówka, czajnik elektryczny, garnki, naczynia i sztućce. Domek jest idealny na wypoczynek dla małżeństwa z dwójką dzieci. Domek usytuowany jest tuż nad górskim potokiem , za którym rozciągają się rozległe łąki. Sceneria ta sprawie, że rano budzi, a wieczorem usypia gości szum wody. Przed domkiem znajduje się duży ogród z miejscem na ognisko, huśtawkami, karuzelą oraz trampoliną. Do dyspozycji gości pozostaje stylizowana koliba góralska „Banderoza”, w której można wypić poranną kawę, a wieczorem biesiadować przy otwartym kominku, smażyć kiełbaski i inne frykasy. W „Banderozie” można podziwiać kolekcję starych, unikatowych narzędzi i przedmiotów służących niegdyś góralom pienińskim do codziennego użytku. Do wiedzenia również odtworzona kuźnia ze starym, skórzanym miechem.

MIEJSCA NOCLEGOWE 4 –  Podwójne łóżko, Podwójny wypoczynek.


Cena i warunki

Standardowa cena za domek  to 140 PLN/dobę. W cenie noclegu zawarte są wszelkie opłaty za media, miejsca postojowe oraz sieć WiFi. Do opłaty końcowej zostanie doliczona “Opłata miejscowa” 1 złoty za dobę od osoby.

Noclegi poza sezonem:
Miesiącami promocyjnymi są: kwiecień maj czerwiec (nie dotyczy długiego weekendu). W tym okresie cena wynosi 120 PLN/dobę. Powyższa promocja obowiązuje przy pobytach dłuższych niż 3 doby. W pozostałych przypadkach cena jest standardowa.

W celu zagwarantowani wszystkim naszym gościom możliwości wypoczynku cisza nocna obowiązuję od godz. 22:00 do godz. 7:00.

Kategoria
Domek letniskowy - 4 os.

Kontakt z nami: